Britt Robertson

Brittany Leanna Robertson

7,7
11 662 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Britt Robertson

Gdy pierwszy raz ją zobaczyłam od razu wiedziałam, że kogoś mi przypomina i doszłam do wniosku, iż tą osobą jest Hayden Panettiere...... Wy też tak uważacie? Czy może tylko mi się tak wydaje.....:P

Katherina_Petrova7558

Odnosze podobne wrazenie czyli cos musi w tym byc, w dodatku jej babcie gra ta sama aktorka co w herosach Matke Claire ;)

inqognito_xx

Już o tym gdzieś pisałam : ) Szczerze mówiąc na początku myślałam że to jedna i ta sama aktorka bo Heros włączałam co najwyżej w przerwie reklamowej.

mystic.

też z początku myślałam że to Hayden :) podobieństwo jest duże...

Aqua_3

Moim zdaniem jest podobna do Ashley Rickards, obydwie robią prawie identyczne minki:D

Nerisaga

Nerisaga dokładnie miałam to samo jak zobaczyłam reklamówkę innej to myśłama że to Britt przez ułamek sekundy... te same dołki przy ustach :)

Katherina_Petrova7558

wg mnie bardziej do Natalii Oreiro - popatrzcie na spojrzenie :))

MegaTM

O mamo, nie zwróciłam wcześniej na to uwagi xD Serio jest mega podobna :D

Katherina_Petrova7558

Mi ona (oceniam podobieństwo według "Life unexpected") z wyglądu przypomina szesnastoletnią Mary-Kate Olsen [na przykład tu: http://www.filmweb.pl/person/Mary+Kate+Olsen-42781#picture-5]; generalnie bardzo mnie zaskoczyło że w tym serialu miała 20 lat, wyglądała na młodziutką- jakieś 14, 15, może 16 ;) Ponadto bardzo jest podobna do Jennifer Lawrence w "Poradniku pozytywnego myślenia" :) http://www.filmweb.pl/person/Jennifer+Lawrence-612192#picture-23

Katherina_Petrova7558

Mi znowu w filmie "The First Time" przypominała Emme Roberts. ; -)

Mslovely3344

zgadzam się z założycielką tematu - OGROMNE PODOBIEŃSTWO DO HAYDEN ! Oglądając herosów, tajemny krąg, drugą szansę, Pierwszy raz i wiele innych seriali/filmów to myślałam , że to ta sama aktorka , tylko poraziło mnie, jak wszedł właśnie film "Pierwszy Raz' i patrzę, a tam ona, taka szczupła, całkiem nie jak "ona (myślałam o Hayden ;p) i wtedy wszystko nagle jak to się można pomylić, co nie ;) też ma coś z Jen Lawrence , ale tu już bym 100 procent rozpoznała ;)

Monica_22

mało tego - ja byłam pewna, że to Hayden gra w "Tajemnym kręgu" ;P

Monica_22

Ja tam tak nie pomyślałam oglądajac ,,The First Time" xD Może i są trochę podobne, ale chyba nie aż tak bardzo xd

Katherina_Petrova7558

Na profilowym tak, ale w rzeczywistości nie :)

Katherina_Petrova7558

dokładnie to samo, własnie zerkałam czy to ta sama osoba

Katherina_Petrova7558

najbardziej podobna jest do Sarah Drew z chirurgów! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones